Gizlilik İlkeleri

Hoş geldiniz Teker Online'a! Bu Gizlilik Politikası, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya bize bir satın alma işlemi yaparken kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullanıp, açıkladığımızı ve koruduğumuzu açıklar.


Şirketimiz tarafından toplanan bilgiler kişisel ve kişisel olmayan bilgileri içerebilir.


Kişisel Bilgiler:

Hesap oluşturduğunuzda, bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde veya bize başvuruda bulunduğunuzda adınız, e-posta adresiniz, teslimat adresiniz ve ödeme bilgileriniz gibi kişisel bilgileri toplayabiliriz.


Kişisel Olmayan Bilgiler:

Tarayıcı türü, IP adresi ve ziyaret ettiğiniz sayfalar gibi kişisel olmayan bilgileri de toplayabiliriz; bu bilgileri web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için kullanırız.


Bu bilgileri size yardımcı olmak için kullanırız. Kişisel bilgilerinizi siparişinizi göndermek için kullanırız. E-posta adresinizi, size sipariş güncellemeleri, bültenler ve promosyon materyalleri göndermek için kullanabiliriz. Promosyon e-postalarından istediğiniz zaman abone olabilirsiniz. Bilgileriniz, sizi desteklememize, sorularınızı yanıtlamamıza ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olur.

Web sitesini işletmemize, iş yapmamıza veya size hizmet sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ile bilgilerinizi paylaşabiliriz.


Tarayıcı deneyiminizi geliştirmek ve web sitesi trafiğini analiz etmek için çerezler ve benzeri teknolojiler kullanırız. Çerez tercihlerinizi tarayıcı ayarlarınız aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.


Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, açıklama, değiştirme ve yok etme karşı korumak için endüstri standardı güvenlik önlemlerini uygularız. Kişisel bilgilerinize erişme, düzeltme veya silme hakkına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanmak için bize başvurabilirsiniz.


Teker Online'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!