Hakkımızda

Teker Online, İstanbul Hadımköy’de 20.000 m2’lik alanda Avrupa standartlarında üretim yapan Türkiye'nin en büyük mobilya tekerleği üreticilerinden biridir.

Teker üretimi sektöründe 40 yıllık tecrübesiyle, Teker Online teknolojinin çağdaş alt yapısını kullanarak müşteri memnuniyetini temel görev olarak kabul etmiştir. Uzun yılların deneyimiyle bugünlere gelen şirketimiz, müşterilerinin kendi kullanım amaçlarına uygun ürünler sunmanın yanı sıra, ürünlerinin kalitesi, işlevselliği, fiyatı ve tasarıma da önem vermektedir. Ürünlerimizin hitap ettiği birçok sektör sebebiyle farklı müşteri profilleri bulunmakta ve Teker Online, bu farklı ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. 

Teker Online her zaman profesyonel yaklaşımcı uygulamalarımızla hızlı ve kaliteli üretimin, otomasyon ve programlı çalışmadan geçtiğinin bilincinde olan şirketimiz, makine parkurundaki bilgisayarlı makinelerle birlikte otomatik kalıp otomasyon sisteminde de en son teknolojiyi takip edip uygulamaktadır. Şirket, farklı kapasitelerde pek çok ürünün üretimi ile satışını yapmaktadir. Küçük büyük her kuruluşun ihtiyacını aynı titizlik ve ciddiyetle karşılamaktadır.  

Günümüz itirabiyle dünya genelinde, sektöründe lider konumda olan firmalar tarafından kabul gören ve takdir edilen markamız, müşteri istek ve taleplerini ilke haline getirerek TSE standartlarında üretilen ürünlerini, aldığı uluslararası belge ve sertifikalarıyla da taçlandırmıştır.

Müşteri istek ve beklentilerinin en iyi şekilde tespit edilmesinin ancak onlarla birebir görüşmekten geçtiği düşüncesiyle hareket eden Teker Online, gerek Türkiye'de gerekse yurtdışında bulunan birçok merkezle irtibat kurmuş ve periyodik aralıklarla ziyaretlerini sürdürmüştür.

İhracat departmanı son yıllarda önemli bir odak noktası haline geldi ve Teker Online, üretim kapasitesini 150.000 adet / gün ve 3.000.000 adet / ay'dan 2023 yılına kadar devam edip 300.000 adet / gün ve 6.000.000 adet / ay'a çıkarmayı hedefliyor. Şirketin üretim kapasitesinin çoğunluğunu ihracat teşkil etmekedir.

teker online, yeniliklere ve gelişime açık genç, dinamik yönetim ve üretim kadrosuyla sektöründe emin adımlarla  ilerlemektedir.