Çöp Konteyner Tekerlek

Çöp Konteyner Tekerlek

Kauçuk malzemelerden yapılmış çöp konteyneri tekerlekleri, atık yönetim sistemlerinin önemli bir parçasıdır. Çöp konteynerinin ağırlığını taşıyacak ve konteynerin bir yerden bir yere kolayca taşınabilmesi için hareketlilik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tekerlekler genellikle dayanıklı ve ağır yüklerin ağırlığına dayanabilen yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılır.

Çöp konteyneri tekerlekleri için kauçuk malzeme kullanmanın en önemli faydalarından biri, darbeyi emme ve hareket sırasında gürültüyü azaltma yeteneğidir. Bu, çöp konteynırlarının sabahın erken saatlerinde veya gece geç saatlerde yakındaki sakinleri Kauçuk tekerlekler ayrıca kimyasalların ve atmosferik ajanların neden olduğu hasarlara karşı dayanıklıdır ve dış ortamlarda kullanıma uygundur.

Firmamızda bulunan çöp konteyner tekerlekleri genellikle dönerli, sabit ve frenli olmak üzere çeşitli seçenekleri mevcuttur. Tekerlekleri 220 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir, böylece ihtiyaçlarınıza uygun en iyi seçimi yapabilirsiniz.


Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)