Hastane ve Medikal Ekipman Tekerlek

Tekerlekler, endüstrideki imalat cihazları ve diğer ekipmanlar için vazgeçilmez olan, söz konusu öğelerin hareketini kolaylaştırmak için gereklilik arz eden en önemli aksesuarlar olarak kabul edilir.

Hastane dolapları, hasta yatakları, oksijen arabaları, ameliyathaneler, serum masaları vb. gibi çeşitli uygulamalarda kullanılan hastane tekerlekleri başta olmak üzere birçok farklı tekerlek çeşidi bulunmaktadır.

Hastane ve medikal ekipman tekerleklerinin özellikleri şunlardır:

Tekerlekleri hızlı bir şekilde değiştirebilme özelliği,

Aşınmayı önleyici özelliklere sahip olma,

Yüksek direnç,

Sessiz olma özelliği,

Esneklik.

Mağazamız, hastane ve medikal ekipman tekerlekleri konusunda farklı seçenekler sunmaktadır, bunlar arasında dönen tekerlekler ve frenli tekerlekler bulunmaktadır.

Dönen tip hastane tekerlekleri, sürekli hareket halinde olan ve bu nedenle döner durumda olması gereken uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu uygulamalar arasında serum masaları, oksijen taşıma arabaları, medikal malzeme dolapları ve medikal malzeme arabaları yer almaktadır. Frenli tekerlekler ise daha çok sabitlenmesi gereken hastane yataklarında kullanılmaktadır.

Hastane tekerleklerimiz, son derece dayanıklı ve en yüksek kalitedeki malzemelerden imal edilmiştir. Tekerlekler, vida, boş geçme ve tabla şeklinde birbirine bağlanmış olup, 100 kilograma kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.


Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)